Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Pieńków - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa(Pieńków + 22 km)

17 000 zł315 m² 53,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie | 5 sypialni | Wilanów | ogród, 2 tarasy, garaż na 2 auta, klimatyzacja Elegancki, przestronny dom typu bliźniak o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa(Pieńków + 22 km)

11 000 zł150 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie | 150 m | 5 pokoi | Wilanów-Zawady | duży ogród | osiedle zamknięte | idealny dla rodziny Do wynajęcia przytulny i funkcjonalny dom o powierzchni 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa(Pieńków + 22 km)

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy pół-bliźniak | Z dużym tarasem | W nowoczesnej odsłonie W sercu Starej Saskiej Kępy | 2 Miejsca parkingowe w garażu | Cicha, spokojna okolica | Taras | Atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa(Pieńków + 22 km)

11 000 zł222 m² 49,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dom na ochocie W doskonalej lokalizacji przy parku szczęśliwickim 7 pokoi | Ekspozycja południe i północ | Blisko szkół i przedszkoli | 5 minut od parku ***** rozkład pomieszczeń: ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Saska Kępa,Warszawa(Pieńków + 22 km)

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa(Pieńków + 22 km)

19 000 zł520 m² 36,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Reprezentacyjny oraz przestronny dom w Wilanowie, w bliskiej odległości od Parku oraz Pałacu w Wilanowie. Ładne otoczenie, tylko niska zabudowa jednorodzinna, spokojne sąsiedztwo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Powsin,Warszawa(Pieńków + 22 km)

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w osiedlu Zapłocie-Patio w Powsinie. Nieruchomość jest komfortowa i posiada ogród, miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa(Pieńków + 22 km)

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy o powierzchni 420 m2 w zabudowie bliźniaczej przy ul. Modlińskiej. Samodzielna połowa bliźniaka o powierzchni 420 m2 podzielona na kondygnacje. Cztery kondygnacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Warszawa

Sadyba,Warszawa(Pieńków + 22 km)

9 000 zł220 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia bliźniak 220 m na działce 250 m zlokalizowany na Mokotowie cena 9.000,00 PLN. Najemca płaci za media - woda, gaz, ogrzewanie, prąd. Dom - bliźniak w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sielce,Warszawa(Pieńków + 22 km)

18 000 zł482 m² 37,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Przestronny dom na wynajem na cele biurowe. Dom przystosowany na potrzeby firmy it lub biuro Pełne okablowanie Ethernet we wszystkich pomieszczeniach. Zamykana serwerownia z szafami rack.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pieńków

Pieńków,mazowieckie

5 800 zł313 m² 18,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 894 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, usytuowany na rozległej, pięknej działce, położony w sielankowym otoczeniu lasu i domów jednorodzinnych. Nieruchomość zaprojektowana w bardzo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij